پودر پلی اگ مکمل ملکه زنبور عسل

توضیحات:

 • به نام خدا

  مکمل تخم گذاری ملکه زنبور عسل پٌـلی اِگ فقط در طی چند روز پس از مصرف سبب افزایش شدید تخم گذاری در ملکه خواهد شد. این مکمل افزون بر افزایش شدید تخم گذاری ملکه، دارای فواید زیر نیز می باشد:

  . افزایش باروری تخم ها
  . افزایش پرورش نوزادان
  . تکامل غدد شیری
  . بهبود عملکرد سیستم ایمنی
  . افزایش ذخایر پروتئینی در بدن زنبوران کارگر

  موارد استفاده مکمل تخمگذاری زنبور عسل پلی اگ:


  این مکمل به دو منظور استفاده می شود
  – کندوهای کمتر از ۵ قاب تا ۵ قاب (برای افزایش جمعیت کندو یا بچه گیری از کندو)؛
  – کندوهای ۶ تا ۱۰ قاب (برای طبقه دادن و افزایش تولید عسل).
  استفاده ی حداقل ۶ بار از مکمل پٌـلی اِگ جهت نتیجه گیری موثر، ضروری می باشد (میزان مصرف طبق جدول زیر).

   

  روش مصرف مکمل پٌـلی اِگ برای تخم گذاری ملکه و افزایش جمعیت
  – کندوهای کمتر از ۵ قاب تا ۵ قاب (برای افزایش جمعیت کندو یا بچه گیری از کندو):
  در آغاز ۴ کیلو و ۵۰۰ گرم (چهار کیلو و نیم) آب تمیز را در یک ظرف مناسب ریخته و یک بسته ی ۲۵۰ گرمی مکمل را در آن بریزید و آنقدر به هم بزنید تا مکمل کاملا در آب حل شود (این مکمل حالت جوشان دارد تا حل شدن آن تسهیل شود). سپس ۴ کیلو و ۵۰۰ گرم (چهارکیلو و نیم) شکر به آن افزوده و تا حل شدن کاملِ شکر، شربت را به هم بزنید. برای هر کندو از ۲۵۰ گرم از این شربت استفاده کنید (این شربت برای ۳۶ کندو قابل استفاده است). مکمل بصورت یک روز درمیان استفاده شود و در روزی که از مکمل استفاده نمی شود، فقط از شربت شکر به همان نسبت ذکر شده در بالا استفاده کنید.

  – کندوهای ۶ تا ۱۰ قاب (برای طبقه دادن).
  در آغاز ۴ کیلو و ۵۰۰ گرم (چهارکیلو و نیم) آب تمیز را در یک ظرف مناسب ریخته و یک بسته ی ۲۵۰ گرمی مکمل را در آن بریزید و آنقدر به هم بزنید تا مکمل کاملا در آب حل شود (این مکمل حالت جوشان دارد تا حل شدن آن تسهیل شود). سپس ۴ کیلو و ۵۰۰ گرم (چهارکیلو و نیم) شکر به آن افزوده و تا حل شدن کاملِ شکر، شربت را به هم بزنید. برای هر کندو از ۵۰۰ گرم از این شربت استفاده کنید (این شربت برای ۱۸کندو قابل استفاده است). مکمل بصورت یک روز درمیان استفاده شود و در روزی که از مکمل استفاده نمی شود، فقط از شربت شکر به همان نسبت ذکر شده در بالا استفاده کنید.


 • تهیه و تنظیم توسط پرورش ملکه خاطره
  تماس : 09023025634
  انتشار مطلب در :