عسل شکوفه نارنج

توضیحات:


 • طعم و مزه عسل شکوفه پرتقال، هر چند، است  قابل پیش بینی - آن را تا عطر و طعم پرتقال تا حدودی ضعیف اما مشخص است. حداقل ، بعضی اوقات.

  این عدم اطمینان به این دلیل است که عسل شکوفه پرتقال ، با وجود نامش ، همیشه از شهد برداشت شده از درختان پرتقال ساخته نمی شو
  عسل شکوفه نارنج و شیرین و نسبتاً غلیظ یکی از بهترین واریته های عسلی است که می توانید به چای اضافه کنید


  مشخصات و کاربردهای عسل شکوفه پرتقال


  عسل شکوفه پرتقال معمولاً ضخیم است و دارای رنگ کهربایی روشن و زیبایی است ، اگرچه شهد مرکبات دیگری برای تولید آن استفاده نشده و یا از شهد مرکبات کمتری استفاده می شود. با گذشت زمان ، اگر شیشه در بسته باقی بماند ، رنگ عسل کمی تیره می شود. تعجب نکنید اگر عسل شکوفه پرتقال شما خیلی سریع متبلور شود ، زیرا محتوای گلوکز بسیار بالایی دارد. یک حمام آب گرم و ملایم عسل را به حالت مایع باز می گرداند.

  یک ماده غیرمعمول در این عسل ، کافئین است که در هیچ نوع واریته ای دیگری یافت نمی شود. با این حال ، این مقدار کافئین بسیار کمی است ، حتی کمتر از قهوه بدون دکاف (قهوه بدون قهوه) پیدا می کنید ، بنابراین اگر آن را به عنوان صبحانه بخورید ، هیچ تکان دهنده ای برای شما ایجاد نمی کند.

  عسل شکوفه پرتقال واقعاً بوی پرتقال و مرکبات می دهد ، گرچه رایحه آن لطیف و لطیف است. اگر قبل از خوردن عسل کمی صبر کنید ، عطر و طعم عسل آن پیچیدگی بیشتری پیدا می کند. شکوفه پرتقال یک عسل میوه ای و شیرین است ، اما فقط دارای رنگ ملایم مرکبات است و نه طعم پرتقال قوی. همچنین نسبتاً اسیدی است.

  وقتی شیشه ای از عسل شکوفه پرتقال را درون سبد خرید خود قرار می دهید و آن را به خانه می برید تا کاربردهای آن را در آشپزخانه بررسی کند ، انتظار شما چیست؟ خوب ، شیرینی آن باعث می شود شکوفه پرتقال عسل برجسته ای برای خوردن مستقیم از ظرف باشد. اگر سعی در درک بهتر شیرینی آن دارید ، کمی شیرین تر از عسل شاه توت است ، کم و بیش هم تراز با عسل شبدر ، و قطعاً شیرین تر از عسل گل وحشی است.

  پخش عسل شکوفه پرتقال روی کلوچه های انگلیسی ، نان تست یا پنکیک فرانسوی (از هر کشوری) یک دستورالعمل برای یک صبحانه یا میان وعده جالب است ، اما اگر با پنیرهای پیر ، که برای شیرین کردن کالاهای پخته شده استفاده می شود ، به همان اندازه خوشمزه است ( شامل شکوفه پرتقال) ، به ماریناد ، سس و آب اضافه شده (سعی کنید یک آووکادو و آب عسل درست کنید!) - و البته ، جایگزین کردن شکر به عنوان شیرین کننده چای یا قهوه. نکته مثبت: صبر کنید تا چای ولرم شود تا عسل به آن اضافه شود ، زیرا آب جوش بسیاری از مواد مفید سلامتی عسل را از بین می برد. صحبت از کدام ...

  فواید عسل شکوفه پرتقال برای سلامتی


  مزایای اولیه پزشکی همه عسل ها این است که سرشار از آنتی اکسیدان ، ضد باکتری و ضد التهاب هستند که بیشتر به دلیل آزاد شدن آهسته پروکسید هیدروژن در بدن است. عسل شکوفه پرتقال نیز از این قاعده مستثنی نیست. در حقیقت ، از این نظر از اکثر انواع بهتر است.

  بسیاری از آنتی اکسیدان های موجود در این عسل شامل هسپریتین ، کوئرستین ، لوتئولین و گالانژین است. آنها برای حمایت از سیستم ایمنی بدن و مبارزه با اثرات رادیکال های آزاد که با گذشت زمان ، به اندام های مهم بدن آسیب می رسانند و باعث بیماری های مزمن می شوند ، مبارزه می کنند. ( 1 ) در مورد قدرت ضد باکتریایی ، مطالعات نشان داده است که عسل شکوفه پرتقال در برابر جدی ترین عوامل بیماریزای باکتریایی مانند E. Coli و تعدادی از باکتریهای استاف موثر است. ( 2 )

  عسل شکوفه پرتقال به دلیل محتوای نسبتاً کم گرده ، یکی از بهترین انواع برای کسانی است که از آلرژی رنج می برند. همچنین به هضم غذا کمک می کند ، گلودرد را تسکین می دهد و یکی از انواع عسل است که در صورت استفاده موضعی می تواند به بهبود زخم کمک کند. هیچ عسل به دلیل داشتن کربوهیدرات و کالری زیاد در عسل ، غذایی ایده آل نیست ، اما شکوفه پرتقال حاوی تعدادی ماده معدنی مهم از جمله روی ، پتاسیم ، منیزیم و کلسیم است.

  نکته آخر: فواید عسل شکوفه پرتقال برای سلامتی - و همچنین شیرینی و طعم مارک تجاری آن - فقط در عسل خام وجود دارد. این خصوصیات وقتی عسل پاستوریزه شده و به شدت فیلتر می شود کاملاً رقیق یا از بین می روند ، زیرا فرآیند گرده و بره موم (که شاید بهتر به آن "چسب زنبور عسل" گفته شود) را از بین می برد که به آنتی اکسیدان و ضد باکتری عسل طبیعی می بخشد. فیلتر کردن نور برای از بین بردن قطعات زنبور عسل مشکلی ندارد ، اما بهترین انتخاب عسل شکوفه نارنجی تصفیه شده غیر پاستوریزه و خام است


 • تهیه و تنظیم توسط پرورش ملکه خاطره
  تماس : 09023025634
  انتشار مطلب در :