محدودیت و میزان استفاده از ژل رویال

توضیحات:

 • به نام خدا


  مطالعات بالینی بسیار کمی در زمینه میزان مصرف این محصول وجود دارد و معمولا دوز خاصی برای مصرف این محصول توصیه نمی شود ولی یک مطالعه بالینی مصرف روزانه 6 الی 10 گرم به مدت 14 الی 28 روز را توصیه می شود.


  آیا مصرف ژل رویال عوارض جانبی دارد؟

  مصرف ژل رویال ممکن است در برخی از افراد ناراحتی های گوارشی مانند درد شکم، نفخ، اسهال را ایجاد نماید. همچنین افزایش وزن یکی از عوارض جانبی این محصول است.

   

  چه کسانی نباید ژل رویال مصرف کنند؟

  با تمام خواص مفید ژل رویال، افرادی که به این ماده حساسیت دارند از مصرف ژل رویال خودداری کنند. همانطور که در بالا نیز اشاره شد یکی از خواص ژل رویال تنظیم عملکرد هورمونهای جنسی زنانه است، این ماده در کنار تمام خواص مفیدی که در بهبود سلامتی افراد دارد ولی ریسک سرطان سینه را در کسانی که گیرنده های حساس به استروژن دارند را افزایش می دهد. همچنین افرادی که داروهای رقیق کننده خون مانند وارفارین و داروهای کاهنده کلسترول خون استفاده می کنند از این محصول استفاده نکنند زیرا ژل رویال اثر این داروها را افزایش می دهد و با آنها تداخل دارد.

  ژل رویال در کاهش فشار خون موثر است بنابراین توصیه می شود افرادی که فشار خون پایینی دارند از این محصول استفاده نکنند زیرا ممکن است دچار افت فشار خون شوند.

  اطلاعات کافی در زمینه مصرف ژل رویال در دوران بارداری و شیردهی وجود ندارد ولی بهتر است زنان باردار، شیرده و کودکان از مصرف این ماده خودداری کنند.

  در آخر باید خاطر نشان کرد این محصول مفید به صورت مکمل های غذایی در بازار موجود است و شرکت های دارویی این ماده را به صورت قرص و کپسول به بازار عرضه کرده اند.


 • تهیه و تنظیم توسط پرورش ملکه خاطره
  تماس : 09023025634
  انتشار مطلب در :