ژل رویال و شیمی درمانی

توضیحات:

 • به نام خدا

  توضیحاتی درباره ژل رویال و شیمی درمانی

  استفاده از ژل رویال و شیمی درمانی موجب می شود، از بروز ناراحتی های قلبی به صورت باورنکردنی جلوگیری شود. همچنین مصرف موضعی ژل رویال باعث بهبود التهاب مخاط و  زخم دهان می شود. طبق مطالعات انجام شده درباره استفاده از ژل رویال در مورد کودکان مبتلا به لنفوم حاد و لوسمی، نتایج بسیار خوبی به دست آمد.

  مصرف این ژل موجب بهبودی سلامت عمومی کودکان، افزایش تعداد گلبول های سفید خون و افزایش وزن کودکان شد. البته قابل به ذکر است، استفاده از این ژل باید در کنار روش های درمانی سرطان مثل شیمی درمانی برای  بهبودی حال بیماران باشد.

  مطالعات درباره ژل رویال و شیمی درمانی

  بر اساس تحقیقات انجام شده در یکی از  دانشگاه های علوم پزشکی ژاپن که بر روی بیماران مبتلا به سرطان های سر و گردن  انجام شد، نتایج جالبی به دست آمد. طبق این تحقیقات، با مصرف سه بار در روز از ژل رویال می توان به درمان التهاب و زخم دهان و گلو ناشی از شیمی درمانی کمک شایانی کرد. این ژل با ترکیبات معجزه آسای خود می تواند موجب بهبود حال بیماران سرطانی بعد از انجام شیمی درمانی شود. خواص ضد باکتریال و وجود آنتی اکسیدان های فراوان در ترکیب ژل به این امر کمک می کند.

  شیمی درمانی چیست؟

  در روش جراحی و پرتو درمانی برای درمان سرطان فقط سلول های سرطانی یک قسمت مشخص از بدن حذف می شوند. ولی در روش شیمی درمانی سلول های سرطانی که در تمام بدن پخش شده اند، از بین می روند. شیمی درمانی برای درمان سرطان های که متاستاز داده اند و پیشرفت کرده اند، به کار برده می شود. در شیمی درمانی داروهایی به صورت مستقیم به داخل ماهیچه های ران و یا بازو تزریق می شود . احساس درد در تمام قسمت های بدن اعم از سردرد، درد معده، درد ماهیچه ها و احساس گزگز دست و پا از عوارض شیمی درمانی می باشد.

   


 • تهیه و تنظیم توسط پرورش ملکه خاطره
  تماس : 09023025634
  انتشار مطلب در :