ساخت پایه‌ کرم‌های ۱۰۰ درصد گیاهی با "موم زنبور عسل و پی نهنگ"

توضیحات:

 • علی مهربانی، مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان "سبزاندیشان اکسیرحیات" در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی اظهار کرد: محصولات ما انواع و اقسام کرم‌های درمانی و آرایشی و بهداشتی، انواع شربت‌های گیاهی، قرص‌های گیاهی،‌ پمادها،‌ شامپوها، صابون‌ها، روغن‌ها، عصاره‌های طبیعی و ... است.

  مهربانی تصریح کرد: این شرکت نخستین تولیدکننده پایه‌کرم‌های 100 درصد طبیعی در ایران است که این پایه‌کرم‌ها به هیچ عنوان مواد شیمیایی ندارد و 100 درصد گیاهی است و این موضوع در 3 آزمایشگاه برتر کشور مورد تأیید قرار گرفته است که هیچ ماده شیمیایی در این پایه‌کرم‌ها استفاده نشده است.

  مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان گفت: بحث‌های میکروبی این محصول نیز مورد آزمایش قرار گرفته است. یکی از این آزمایشگاه‌ها،‌ آزمایشگاه راک در تهران و دو آزمایشگاه در همدان است. پایه کرم تولیدی این شرکت،‌ از موم زنبور عسل، پی نهنگ و روغن‌های گیاهی ساخته شده است.

  وی یادآور شد: موم زنبور عسل که امروز در همه جا در دسترس قرار دارد در ساخت آن استفاده شده است؛ در کرم‌های صنعتی حتماً‌ باید از "ستیل الکل" به خاطر مواد نگهدارنده آن به کاربرده شود اما ما برای نگهدارنده این محصول از "پی نهنگ" استفاده می‌کنیم تا کار ستیل الکل را انجام دهد.

   


 • تهیه و تنظیم توسط پرورش ملکه خاطره
  تماس : 09023025634
  انتشار خبر در :