چرا انسان‌ها ژل رویال می‌خورند؟

توضیحات:

 • به نام خدا

  زمانی که فکر می‌کردیم ژل رویال یک ماده ملکه جادویی است، دزدیدن و خوردن خلط تولید شده در سر حشرات نوعی حس منحرف شده بود. طرفداران ژل رویال ادعا می کنند که این مواد انواع مشکلات انسانی، به ویژه ناباروری را درمان می کند. با کسر، موادی که باعث می‌شود زنبورهای ملکه ماشین‌هایی برای بچه‌دار شدن زنبورهای ملکه تولید کنند که روزانه تا ۲۰۰۰ تخم می‌گذارند، باید باروری انسان را افزایش دهند. من ناگزیر هستم که بگویم دانشمندان علت و معلول را اینگونه استنباط نمی کنند.

  ژل رویال نیز به عنوان یک ماده تقویت کننده جنسی فروخته می شود و مانند اکثر محصولات حشرات وابسته به عشق شهوانی، با " مالش شدید " استفاده می شود . این باعث می شود که نتوان گفت که شواهد واقعی برای این داروی نعوظ واقعا چقدر است. همچنین، تکثیر واقعی زنبور عسل شامل جدا شدن آلت تناسلی و مرگ است، که برای من زمان خوبی به نظر نمی رسد ، اگر ما به این قیاس کامل پایبند باشیم که «آنچه برای زنبورها کار می کند برای انسان نیز مؤثر است».

  ژل رویال دارای خواص ضدباکتریایی و ضد قارچی است، زیرا زنبورهای عسل در حال رشد هستند تا زمانی که دگرگون شوند. در بسیاری از لوازم آرایشی به عنوان یک ماده ضد پیری به بازار عرضه می شود. زنبورهای ملکه 40 برابر بیشتر از زنبورهای کارگر عمر می کنند. تاکنون شواهد زیادی مبنی بر اهمیت پزشکی ژل رویال در انسان وجود ندارد. اگرچه احتمالاً مرطوب کننده خوبی است. به خصوص اگر به این فکر نکنید که از کجا آمده است.

  بهترین حدس من این است که سالانه حدود 600 تن ژل رویال تولید و به فروش می رسد. آسیای شرقی تولید کننده اصلی است. قیمت ها بسیار متفاوت است، اما بر اساس سفر به فروشگاه مواد غذایی بهداشتی محلی من، به نظر می رسد حدود 1 دلار در هر گرم است. ارزش بازار ژل رویال بر اساس آن چیزی است که ما فکر می کردیم در مورد خواص جادویی آن می دانیم. به نظر نمی رسد که در آینده قابل پیش بینی تغییر کند.

  اما اکنون می توانید از اینکه به مردم بگویید زنبورهای زنبور سلطنتی آنها از کجا آمده اند، بسیار سرگرم شوید.

   


 • تهیه و تنظیم توسط پرورش ملکه خاطره
  تماس : 09023025634
  انتشار مطلب در :