داروی ممنوعه وامیترات ضد کنه وآروا

توضیحات:

 • به نام خدا

  برای درمان کنه زنبورعسل به ویژه کنه واروآ داروی مناسب در داروخانه ها وجود دارد، که فروش انواع اصل آن را باید از مراکز معتبر بخواهید.
  داروی کنه می تواند هم در انواع پیشگیری کننده باشد که به نوعی مانند واکسن مانع از ایجاد این آفت در کلنی می شود و هم عاملی برای درمان آن.


  نحوه استفاده از داروی وامیترات برای کنه واروا
  به انتهای نوار ها سیم میبندید... دریچه پرواز کندوها رو در اول صبح که هوا خنکه میبندید . نوار ها رو روشن میکنید و بعد از چند لحظه که نوار خاموش شد و شروع به سوختن آرام کرد اونو داخل کندو آویزون میکنید . بعد از نیم ساعت دریچه پرواز رو باز بکنید.
  طبق تحقیقات به عمل آمده از سایت عسل طبیعی ایران (عسل خاطره) استفاده از این دارو و حتی سایر داروهای ذکر شده در همین سایت در زمان برداشت  عسل به هیچ  عنوان توصیه نمی شود و باید خاطر نشان شوم که در زمان اوج بیماری کمه وآروا زنبور  درگیر شده قادر به جمع آوری شهد نبوده است.
  بهترین دارو برای مهار کنه وآروا اسید فرمیک و داروی گیاهی آن گیاه آویشن می باشد.
  آمیتراز (ماده موثره وامیترات) سمی هستش که توی خیلی از نقاط دنیا ممنوع شده و توی ایران هم محدود شده و در آینده ی نزدیک ممنوع خواهد شد.


   طریقه مصرف:

  اين دارو دودزا هستش و احتياطا  در زماني كه كندو عسل نداره و نوزاد كم هستن اين كار رومی توان انجام داد..


  مشخصات دارو:

  هر بسته داراي 10 قطعه دارو كاغذي كه براي هر كندو يك عدد هستش و تكرار ان هم سه هفته مي باشد يعني هر هفته يك عدد از اين كاغذ ها رو ميسوزونيم
  30تايي دودزامحصول ترکيه. سوزاندن پيشگيري وکنترل واروا واميترات


 • تهیه و تنظیم توسط پرورش ملکه خاطره
  تماس : 09023025634
  انتشار مطلب در :